Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől viszket a bőröm ha...

MCSzTom kérdése:

Mitől viszket a bőröm ha kimelegszem?

Figyelt kérdés
Körülbelül 5 napja elkezdett iszonyatos módon viszketni a bőröm minden olyan tevékenység után amiben kimelegszem! Például egy fél óra focizás után,vagy ha picit jobban betakarózok éjjel vagy ha meleg vízben zuhanyzom. Eddig a 17 évem alatt soha nem történt velem ilyen és már egy hete tart. Olvasgattam erről dolgokat de nagyon nem találtam semmi kézzel foghatót. Főleg a hátam és a mellkasom szokott viszketni de van hogy hastájékon és a fejbőröm is. Megvakarni esélytelen mert akkor még kínzóbb lesz. Alapból is inkább szúró mint viszkedő érzés. Olvastam hogy lehet a száraz bőrtől de nem hinném hogy ez lenne az oka. Mert akkor miért csak akkor ha kimelegszem. Meg a mosószer is ugyebár amit a szüleim a napokban cseréltek le másikra úgyhogy lehet ez a baj. Ez még kiderül de szerintem ha a mosópor lenne akkor se csak akkor viszkedne ha kimelegszem. Megoldás vagy valakinek hasonló probléma? Nagyon kérlek segítsetek. Vagy esetleg tapasztalatok? Elfog múlni? Csak így a nyári időszakba jön elő? Miért csak 17évesen jelentkezett.

##bőr#viszked#viszket#viszketés#viszkedés#allergia#kimelegedés#izzadás#bőrszárazság#szárazság#mosószer#mosópor
2020. ápr. 4. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha teheted, keress egy kínai orvost, vagy egy jóó természetgyógyászt.
2020. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a gondom most:( Megint előjött 2-3 hónapja...

Régen 3-4 éve mikor előjött akkor a mosószer volt a hibás, most azonban lehet nem!

2020. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!