Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ózongenerátor megöli a bacikat...

Ózongenerátor megöli a bacikat, vírusokat gombákat, ionos légtisztítókról is elmondható ez? Melyik készüléket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Ózonos hátránya: szellőztetni kell utána és nem lehet a szobában lenni míg megy.

Ionosnál bennt lehet lenni és elvileg még egészséges is belélegezni.


2020. ápr. 19. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem régóta van ózongenerátorom. Soha nem tartózkodunk a lakásban ha tolja az O3-at. Fél óra múlva már nem veszélyes a katalógusa szerint.


Az ionost nem ismerem, de ha germicid lámpára gondolsz, azt pláne kerülni kell.

2020. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyenre:

[link]

2020. ápr. 19. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltam a kérdésedre...csakis az ózongenerátort javaslom. A kocsban, műhelyben, pincében, lakásban ideális, hamar rendet rak a bacik közt. Kikapcsolás után fél óra múlva használható a helység. Ha gyorsan kell, akkor kell szellőztetni.


Vennék még egyet, mert anyósomhoz kell hordanom a mostanit. Kilencven felé tart, nagyon fél mindenféle vírustól, bacitól.

2020. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak az ózon jó a vírusok ellen bizonyítottan.

Az szétszedi magát a vírust is.


Kérdés mondjuk, hogy mekkora koncentrációt tud kitolni... én csak pl egy garázsban járatnám.


Az ionos dolog elvileg megfogja az aerosolokat a levegőben és a földre leüllepszenek. Pl füstöt leüllepíti, de semmiképp sem germicid hatású! Tehét a felületeket nem fertőtleníti, max a levegő portattalmát csökkenti.

2020. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
köszönöm, ez talán a kocsi belsejére elegendő. Maradok a bevált ózongenerátornál.
2020. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kórházban, idősek otthonában, vagy egy fertőzöttet ápoló szobában jó lehet az iongenerátor mint légszűrő... de nem germicid hatású az tuti.


Oda ózon vagy UVC lámpa kell.

2020. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Le sem merem írni az ózongenerátorok árát..én szarevő vagyok, nekem negyvenezrest sikerült megcsípnem, de a határ a csillagos ég(igaz a teljesítmény is).

Elégedett vagyok vele. Nagyon halk, ez a lényeg, bár sosem tartózkodunk a közelében.

2020. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!