Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen erős ózon generátort...

Milyen erős ózon generátort vegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje keresgélek, neten, de sehol sem találok egy olyan oldalt, ahol leírják, hogy X m2-hez hány g/óra teljesítményű ózon generátor kell, mert ugye elég gyorsan bomlik.

Egy 20 g/órás mire elég?



2020. jan. 12. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek neked ózon?

Fertőtlenítésre?

2020. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem.

Azt kérdeztem mire elég, nem azt hogy kell e nekem. Elsősorban autó, másrészt szoba fertőtlenítésre.

2020. jan. 13. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
A kocsiba elég a 10 ezres, a lakásba 30 ezres kellene. Én annó Kínából rendeltem 3 panelt, így az autó és a lakás fertőtlenítése megoldott. 3 lépcsőben lehet választani a teljesítményt. A ház 95 nm.
2020. febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De 30 ezrest úgy érted, hogy azzal egyszerre az egész lakást? Mert én vettem végül egy 24g/h-sat, azt szobából szobára vittem, fél órát mindenhol, WC, fürdő 10-10 perc. Szerintem elegendő volt.
2020. márc. 1. 12:08
 5/5 anonim válasza:
10 g/h -al az autóra 20 percet ajánlottak 20nm -es szobára 1 órát. Én így is csináltam. A szagok eltüntek, a többit nem tudom érzékelni, de remélem másra is hatásos volt.
2020. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!