Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nekem érzékeny a bőröm és...

Rekucika1994 kérdése:

Nekem érzékeny a bőröm és folyton viszket meg kivörösödik és pöttyös hogy hidrofiles mosdókenőcsöt írt fel házi orvos nekem, hogy az nemtudja a hormonháztartásom felborítani? Nem leszek tőle hormonzavaros? Meg nem okoz bőrirritációt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
XD
2020. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hormonjaidhoz mi köze a mosakodókrémnek?

Ettől független, pint ugyanilyen tünetek miatt vettem én is és kb egy hónapja azt használom ill alkalmanként eucerin urea repairt, szemmel láthatóan sokkal jobb a bőröm

2020. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De igen, vicces. Kizártnak tartom hogy az ismerősöd egy kenőcs miatt lett meddő, ha már ezt írtad privátban. :) Igen, vannak nem feltétlenül egészséges összetevői, és igen, okozhat bőr irritációt. Ha ez fellépne nálad, majd szépen abba hagyod, és használsz valami mást helyette. Nem mintha minden más is nem lenne tele kőolaj származékokkal. Ha meg ennyire tuti biztos vagy benne hogy ez ilyen káros, akkor nem váltod ki és kész. Az életben ennél csak nehezebb döntéseket kell meghoznod.
2020. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy semmi bajod nem lesz tőle,én is használom.
2020. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!