Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Másnál is durvábban jelentkezi...

Másnál is durvábban jelentkezik most kültéren az allergia?

Figyelt kérdés
A #stayhome óta nem sokat vagyok kint, de tegnap, tegnapelőtt is ahogy kiléptem a bejárati kapun, konkrétan már semmit sem láttam a könnyeimtől, többször meg kellett állnom, és később sem lett jobb (ahogy az orrfolyás is mérsékelten kellemes tud lenni maszkban). A többi járókelő talán azt hitte, sírok. Másnak is volt mostanság hasonló tapasztalata? Lehetséges, hogy most a füvet sem nyírja senki? (BP)
2020. ápr. 23. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: néztem én is pollentérképeket, de egyéni tapasztalatok érdekelnének.
2020. ápr. 23. 17:01
 3/7 Hellmano ***** válasza:
Cecília nkisasszony elmondta, hogy az allergia is krónikus betegség szóval ők is vigyázzanak nagyon a koronavírussal! Mert könnyen leterítí őket.
2020. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy allergiás olyan tekintetben szerencsésebb helyzetben van azért, hogy az allergia miatt hamarabb észleli a szervezete a bejutott idegen anyagot.
2020. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mire vagy allergiás?

Nekem a parlagfűre van három keresztes allergiám, de télen-nyáron minden nap szedem a gyógyszert, így tünetmentes vagyok. És nincs keresztallergiám sem, pedig bőven volt az is.

2020. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: őszintén, fogalmam sincs, mire vagyok allergiás. Kb. 6-7 éve van, legtöbbször tavasszal és a nyáron szokott kijönni, de volt már egyszer februárban is. Szinte mindig másnak volt szezonja, szóval fene tudja. Eddig nem foglalkoztam vele, nem vizsgáltak ki, mert egy kis könnyezéssel és tüsszentéssel még együtt lehet élni. De ez a tegnapi, tegnapelőtti élmény az eddigiekhez képest viszonylag hardcore volt. Ezért is érdekelt, hogy más is érez-e valami szokatlant a levegőben.
2020. ápr. 23. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a Cetirizint amíg nem vizsgáltatod ki magad. Recept nélkül kapható, minden este egyet.
2020. ápr. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!