Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Mennyi idő alatt jelentkezik a bizsu allergia?

Van egy fülbevalóm amit kaptam de nem mondták hogy bizsu-e. Én allergiás vagyok a bizsura. Most betettem a fülbevalót. Mennyi idő után látszik meg az allergia?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bizsu, fülbevaló, allergia

jan. 27. 19:13  Privát üzenet  

A válaszok
Nézd meg, van-e benne fémjel - aranyban és ezüstben szokott lenni. Ha nincs, akkor bizsu. De nem okvetlenül allergizál, mert nagyon sok bizsut manapság már nikkelmentesen készítenek. Amúgy meg akár pár óra alatt is elkezdhet viszketni a füled tőle, de lehet egy-két nap is.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 28. 00:59 Privát üzenet
Nekem ha berakom a fülembe, megnézem hogy hogyan áll rajtam, aztán kiveszem már utána kb egyből jelentkezik, pedig alig van a fülemben. Ha színtelen körömlakkal lekened, akkor alkalmi viselést meg tudod oldani.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 3. 15:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bizsu allergia?
Akik bizsura allergiásak?!
Szerintetek allergiás vagyok rá?
A bizsu lehet a gond?
Aki az arany, ezüst, bizsu szerű fülbevalókra allergiás, az allergiás a nemesacélra is?
Kamillás arcszesz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!