Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Masnak is viszket, kipirosodik...

Masnak is viszket, kipirosodik a bore a muszalas anyagoktol?

Figyelt kérdés

#viszketés #Muszall
2020. máj. 4. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már szinte mindentől.:( Egy szorosabb gumírozás, csipke vagy akár varrás a ruhán és már viszketek is.
2020. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az öblítőszertől?
2020. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, egyertelmuen a muszalas anyagoktol van. Mar kiskorom ota erzekeny vagyok a muszallra, csak neha magam is meglepodom hogy mennyire irrital. Koszonom a valaszokat :-)
2020. máj. 5. 18:16
 4/4 anonim válasza:

Idős ffi.vagyok. Az én fiatal koromban alsónemü, nem készült, csak pamutból. Mikor elkezdték müszálasítani, én is allergiás lettem tőle, másrészt az emberi testen lévő szőrszálak antisztatikus feltöltődnek, ha müszállal dörzsölődnek. Azok mikor kisülnek, szúró érzésként hatnak. Szóval mintha sündisznóban űltél volna.

Ezért ma mÁr van lehetőség bambusz, modál, pamut anyagokból alsónemüt vásárolni. Bár valamennyire igy is tartalmaz némelyik pár % elasztánt. Felvetődik az intim területek borotválása, szőrtelenítése. Én kipróbáltam, hatékony.

2020. máj. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!