Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Fogmosás után kipirosodik a...

Budai Mercédesz kérdése:

Fogmosás után kipirosodik a szám széle mitöl lehet ez? Bövebben lent

Figyelt kérdés

már majdnem fél éve, hogy a szám kipirosodik fogmosás után

kiprobáltam rengeteg fogkrémet hátha találok olyat ami jó lesz egyet találtam ami jó volt és elmult a pirosság de utána már sehol nem találtam azt a fajta fogkrémet

és ujra kipirosodik a szám

gondoltam hátha fluorid allergiám van vettem fluorid mentes fogkrémet nem volt az sem jó

legutobb homeopátiás fogkrémet vettem hátha jó de az sem

a gyogyszertárba azt mondták valoszinü a fogkrém valamelyik összetevöjére vagyok allergiás pl a mentol

mit tegyek ?? volt már valaki ilyen helyzetben ?? és ha igen neki mi vált be ??

remélem tud valaki segíteni

elörre is köszönöm



2014. szept. 29. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Korábban nekem is ugyanez volt.

A Tesco sajátmárkás fogkréme nekem elég jól bevált, azonkívül a Sparban vettem kamillás kézkrémet, és azzal be lehet kenni az ilyen érzékeny, kiszáradt részeket.

Ezt a kettőt próbáld ki.

2014. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon sokáig a tesco saját márkás fogkrémjét használtam és attól jött ez ki :/
2014. szept. 29. 21:58
 3/7 A kérdező kommentje:

egy blen a med fogkrém vált be teljesen átlgos volt még mentol sem volt benne

tescoba vettem kiárusitásban és azota sehol nem találok olyat :/

2014. szept. 29. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:

"nagyon sokáig a tesco saját márkás fogkrémjét használtam és attól jött ez ki :/"


Ó, érdekes. Sajnálom.

Be szoktad kenni valamivel? A sima hidratáló erre valószínűleg kevés lesz. Esetleg próbáld meg előtte-utána gyógyszertári fehér vazelinnal bekenegetni még, hátha az megvédi.

2014. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

elocom gyullás csökkentö krémmel kenem mert az használ

de azt mondták hogy az átmenetileg jó hosszútávon nem mert elvékonyitja a börömet :/

2014. szept. 30. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj ki gyerekfogkrémet, amiben nincs menta.

Ha attól nem lesz piros, akkor tényleg a fogkrémekbe tett feldolgozott menta a gond.

De az sem mindegy, hogy melyik menta. Bors vagy fodor.

Próbálgass, és ha esetleg a gyerekfogkrém beválik, akkor marad az :(

Max rágózol utána, hogy a gyerekfogkrém íze kimenjen a szádból.


Egyébként ezért mondják, hogy a tesco saját márkásai nem a legjobbak. Nem mindenkinél, de sokaknál allergiás reakciót váltanak ki az egyes termékeik, mint nálad a fogkrém, másnál a tej, liszt, stb. Nálam a tej váltott ki allergiát, a tescos tej.

Azóta megfogadtam, hogy csak "márkás", normális minőségű terméket veszek, már ami az ételre értendő, mert inkább fizetek többet egy-egy kajáért, minthogy utána esetleg életem végéig gyógyszert kelljen szednem, vagy mellőznöm kelljen néhány ételt.

2014. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

kiprobálom hátha jó

mongyuk most kamillásat használok de attol is kipirosodik halványan :/ és kamillás krémmel kenem és utána elmulik.

2014. okt. 30. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!