Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valami egyszeru modszer...

Vilanelle kérdése:

Valami egyszeru modszer napallergia ellen? A napvedo kremek,meg az ellenzos sapinn kivul.

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Karantén...
2020. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom anonim,de nagyon remelem ,hogy a karanten nem fog orokke tartani, a napallergia ellenben attol tartok igen.A borgyogyasz azt mondta,ha elmulik az ozonlyuk akkor elmulhat ez is,amire oszinten nem szamitok.

Ugyhogy ha van valakinek erdemi tanacsa,nagyon orulnek neki.

2020. máj. 13. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit takar a napallergia?

Ha azt,hogy tél után a hófehér bőröd érzékenyebb a sok napsütésre,akkor az nem allergia. Ezzel mindenki igy van.

A fokozatosság a lényeg,nem kell egyből ropogósra süttetni magad...

2020. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Esernyő;D
2020. máj. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a táplálkozással is összefüggésben van, nálam legalábbis. Főleg a tejes ételek, fagyi dobják meg nálam és a hisztaminos dolgok, mint a csoki. Ha az egész szervezetem stresszben van ezek miatt, akkor rosszabbul reagál arra a stresszre is, amit a napsütés jelent. Ha fokozatosan szoktatom hozzá magam, az is számít nekem.Sok sikert!
2020. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!