Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A folyamatos torokköszörülés...

A folyamatos torokköszörülés milyen allergiat jelezhet?

Figyelt kérdés

Ez regebb ota is van, de nem tudom mi lehet.

Mintha slajm lenne a torkomon amit muszaj felkoszoruljek mert maskepp idegesit. Ha kinyitom az ablakot, altalaban jobb lesz..

Reggelente sargaszold slajm is jon a torkombol, de ez nem egy virus, mivel ez mar honaponta igy van..

Jelenleg nem tudok elmenni orvoshoz:(



2020. máj. 18. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen igyál sok vizet, fújj orrot! Ha így sem megy akkor a Covid-19 után orvoshoz kell fordulni. Nekem is van ilyen, de csak este meg reggel. A testtartásodra is figyelj a slájm miatt pl. Inkább feküdj a hasadon, mert úgy nem tud lefolyni a torkodon. Használj orrsprayt, van ez a Tantum Verde, ami a slájmot feloldja, enyhíti a kaparást! Így 13 éves fejjel, egyszerre csak ennyit tudtam írni, DE az internet a barátod!
2020. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem vírus, mert az nem okozna sárgászöld slejmet. Valamilyen baktérium viszont lehet. Hány éves vagy? Dohányzol? Nem vagy allergiás poratkára vagy másra? Köptetőt szedsz? Vagy legalább mézet? Orvossal egyébként telefonon tudsz beszélni, nem is kell elmenni hozzá most, úgyis tud tanácsot adni.
2020. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!