Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek ez allergia? Több...

Szerintetek ez allergia? Több lent.

Figyelt kérdés

[link]



[link]



(Remélem jó linkeket csatoltam..><)


Tehát az lenne,hogy tavaly nekem ilyen jött ki a kezemen,arcomon nyár elején..(1.kép)akkor ,

elmentem vele a házi orvoshoz és írt rá krémet, gyógyszert elmúlt. Viszont nem tudtuk meg mi volt ez

Aztán most (2.kép) megint kijött,de csak 2 olyan van mint a 2. Képen..a konyokomon es a masik kezemen . Bolha csipeseim vannak,nem tudom ez okozhatja e. Az arcomon is van a szemem alatt és az orromon, azok MÉG kicsik.. viszketnek. Allergiás nem tudom,hogy vagyok e bármire is eddig nem úgy van.. Viszont ez nem tudom mi lehet. Bőrgyógyászatra június végén megyünk.

Addig is, Aki ért hozzá,vagy tud valamit kérem ne tartsa magába. Köszönöm 🙏



2020. jún. 10. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Allergia vagy valamilyen bőrirritációnak tűnik.
2020. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem allergiának kicsit durva, én inkább valamilyen bakteriális fertőzésre gyanakodnék, ami miatt jobb lenne egy alaposabb kivizsgálás. Kullancs nem csípett? Csak mert az első kép teljesen úgy néz ki. A bőrtüneteken kívül más panaszod nincs?
2020. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Doki azt mondta, gombás fertőzés..de ez visszatérő amit nem értek miért egyébként.

És köszönöm:))

2020. jún. 14. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!