Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyi idő alatt megy ki a...

Anonymus12349999 kérdése:

Mennyi idő alatt megy ki a Lordestin hatása?

Figyelt kérdés
Csalánkiütésem van több hete,írt fel a házi orvos lordestin tablettát 2 hete szedem,de nem látok javulást,az ajkam is a tegnapi napra feldagadt.Ma a gyógyszerész írt fel Kalcium tablettát, ha tegnap este vettem be utoljára Lordestin, ma már bevehetem?!vagy a kettő nem szedhető együtt?( Ha valakinek van valami jó tanácsa csalánkiütés enyhítésére,azt megköszönném.)

2020. jún. 15. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Sajna nincs
2020. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először reagálnék gyorsan a kalciumra. Semmi hatása nincs az allergiára. Tudom hogy a köztudatba az van mennyire jó, de sajnos semmit nem használ ellene. Sehogyan semilyen mechanizmussal. Tudom hogy a gyógyszerésed adta, tehát úgy gondolod hiteles hogy használ, de nem... Orvos vagyok.. És tényleg nincs ilyen irányú hatása.


Hogy a konkrét kérdésre válaszoljak lehet egyszerre szedni.


Azt kellene megtudni, hogy mitől van csalánkiütésed. Mire vagy allergiás.

Kezelésnek pedig ha nem működött ez az antihisztamin (Lordestin), akkor ki kell próbálni egy másik fajtás, másik generációból, más dózisban.


De a csalánkiütés egy elég speciális fajta allergia, mindig van valamilyen konkrét oka. Nem pollenallergia váltja ki. Gyógyszerek, ételek, fémek amikhez hozzáérsz a nikkel klasszikusan ilyen, gyógynövények, autoimmun betegségek.


Ahhoz hogy elmúljon a csalánkiütésed vagyis urticariad, meg kellene fejteni hogy mi változott ami után előjöttek a kiütések, és azt kellene elkerülni.

2020. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!