Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hol érdemes elvégeztetni...

Hol érdemes elvégeztetni ételintolerancia vizsgálatot Budapesten?

Figyelt kérdés
Tünetek alapján erős a gyanú, hogy ilyen problémám van. Neten rákeresve több helyet és céget is bead, arra lennék kíváncsi, hogy aki hasonló cipőben járt melyik helyet ajánlja?

2020. júl. 23. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvosod beutal gasztroenterológiára
2020. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, utalhatja őt de a vírus miatt valszeg még nincs fogadás.

Én nem vártam ki, mert augusztus végét mondtak nekem mire egyáltalán fogadnak, plusz az időpont..

Kérdező! Én Synlabba mentem el egy barátom ajánlására, 46-os panelra. Kevesebb mint 1 hét alatt kézhez kaptam, elfogadják a leletet. Jó tapasztalatom volt vele.

Mire gyanakszol egyébként?

2020. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es, köszönöm!

Jelentkeztem online synlabos vérvételre, a 220+ csomagra. Hosszú évek óta tartó problémáim vannak (puffadás, bőrproblémák, fáradékonyság, koncentrációzavar, migrén), de csak most találtam rá erre a dologra mint kiváltó ok. Mindenevő vagyok, lehet hogy nem kellene.

"elfogadják a leletet." - Hol? Te a leletet háziorvosnak mutatod be, vagy kinek?

2020. júl. 24. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze ezekkel érdemes azért elmenned (: nekem csak pár hónapja jöttek elő fura dolgok, főleg emésztési zavarok (fokozott bélgáz, lágyabb produktum, szélgörcsök, ez is mind jellemző) de a bőrtünetek is sorolhatók ide, igen.


Egyébként én majd elviszem azért házidokimnak igen, addig meg próbálom teljesen elhagyni ami kijött.. De ha dietetikusnal kell bemutatni, ők is elfogadják az eredményt én úgy tudok. (:


Majd írj mi jött ki

2020. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!