Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez utalhat tejallergiára?

Ez utalhat tejallergiára?

Figyelt kérdés

Ha tejet, tejterméket fogyasztok akkor 1 napon belül hatalmas, piros, pattanások jönnek ki. + napokig folyik az orrom/eldugul, trüsszögök. Már 3 hete nem ettem semmiféle tejterméket és azóta nem jöttek ki újra ezek a pattanások, nem volt allergiás reakcióm.

Ez tejallergia lehet?



2020. júl. 26. 07:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez tejallergia.
Lehet, hogy tejallergia.
Nem, kommentben kifejtem miért.
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt most így szerintem nem lehet üegmondani öontosan hogy mi lehet,bár annak tűnik.

Azürt menj el valami allergia vizdgáló dokihoz

2020. aug. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem ugyanezek a tünetek jönnek elő tej fogyasztás után, egész nap folyik az orrom, tüsszögök, mintha megfáztam volna. Kezemen kiütések, hasmenés, minden bajom van, fáradt vagyok, és csak aludnék egész nap. Növényi tejre váltottam, amitől elmúltak a kellemetlen tünetek. Ha esetleg valaki hasonló cipőben járna.. :)
2021. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!