Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért "irtják ki" az embereket...

Miért "irtják ki" az embereket is a szúnyogokkal együtt? Annyira követhetetlen lett a szúnyogirtás, sosem lehet tudni mikor lesz ez a borzalmas vegyszer a levegőben, és nagyon rossz ez az időszak szinte kibírhatatlan.

Figyelt kérdés

Én inkább bevállalom a szúnyogokat csak lehessen levegőt kapni. Miért kell úgy kiirtani a szúnyogokat hogy 1 se legyen? Akkor minek a szúnyogháló?

Ti nem érzitek ezt a vegyszert utána napokig? (hetekig)



2020. júl. 27. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem írtak ki az embereket, mivel emberre közvetlenül nem hat ez a szer.


A szúnyogháló nem csak szúnyog ellen véd, de véd minden rovartól, aki az ablakon jönne be.


Fecskék is csuda jó szúnyogírtók! (FYI)

2020. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Engem ki szokott irtani a szúnyogirtás minden évben. Annyira rossz, nem kapok levegőt a kocsis szúnyogirtó szertől, és most sokkal több felől jön.

Fecskék jók lennének :)

2020. júl. 27. 00:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból egyet értettem volna a kerdezovel, de itt ahol en lakok pl most nem nagyon adnak a szúnyogirtásra és annyi szúnyog van h az élhetetlen. Legalább 50 db csípés van rajtam, szinte mar nincs szabad felület egyszerűen nem lehet kimenni késő délutántól....
2020. júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom az is rossz, tavaly itt is ez volt. És képzeld mit művelhettek a levegővel most, hogy ha választanom lehetne a tavalyi helyzetet választanám...
2020. júl. 27. 05:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert így se kint, se bent nem lehet lenni, csak fulladozni lehet, árad be az ablakon ha kinyitjuk folyamatosan valami vegyszer, néha szélben kicsit jobb, eső nem esik. Kültéri sport lefújva, kertnek annyi.
2020. júl. 27. 05:40
 6/8 anonim válasza:
Itt amúgy nem szúnyogirtó fog repülni hanem a covid 19 az emberek fejére.
2020. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dehogyis, ne aggódj, az főleg a tömegben terjed, nem fentről érkezik :)
2020. júl. 28. 14:42
 8/8 anonim válasza:
Ki tudja onnan is érkezhet.
2020. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!