Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tapasztalt valaki ilyen fajta...

Tapasztalt valaki ilyen fajta bőr allergiát?

Figyelt kérdés
Nemrégiben festeni kezdtem a hajam, az első két alkalommal nem is volt gond de a harmadiknál furcsa ekcéma szerű apró foltjaim lettek. Csak a felsőtestemen és az oldalamon leginkább. Voltam dokinál de csak egy krémet adott és azt mondta hogy ha nem múlik el 3 hónapig gyógyszerkúrát kell folytatnom azóta sajnos még nem tudtam visszamenni hozzá. Járt még így valaki kozmetikai termékekkel? Esetleg nálatok megvolt akonkrét kiváltó szer?

2020. júl. 30. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, sokakkal előfordul, akár mosó/öblítő szerekkel is.

Vagy a hajfestéshez van köze, vagy nem - furcsa, ha az arcodon, hajad fejbőrön, nagyon semmi, a felsőtesteden meg kiütéses.

Tusfürdőt, testápolót, mosószert, vasalófolyadékot stb bármit nem váltottál / vezettél be mostanában? Valószínűbbnek tűnik.

2020. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább arclemosót és tisztítókat de azokat nem használom már . Tusfürdő és sapmont is kaptam az orvostól csak azokat használom . Egyenlőre a ruháimon gondolkodok hátha tényleg abban van a hiba. Emellett laktóz érzékeny is vagyok de eddig ilyen tüneteket sose produkáltam.
2020. júl. 31. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!