Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körülbelül mennyibe kerül ez...

Körülbelül mennyibe kerül ez a fajta fogszabályzó, illetve mire lehet számítani? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek mintavételre és konzultációra, 17 éves vagyok, tehát a támogatás még jár a fogszabályozóra. Felülre átlátszót szeretnék, alulra pedig fémet. A fém egy ívre 50.000 Ft, viszont az átlátszó áráról fogalmam sincs. Tudom, hogy mindenkinél eltérő és sok mindentől függ az ára, de nem tudná esetleg valaki megmondani, hogy az átlátszó körülbelül mennyibe kerül? Illetve nagyon hálás lennék, ha tapasztalataitokat is megosztanátok mind a fémmel, mint az átlátszóval kapcsolatban. Köszönöm szépen! :)

2017. nov. 15. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, 3 éve van fogszabályzóm, tapasztalatokat egy másik kérdezőnek leírtam, ha gondolod olvasd el,mind a két válasz az enyém, belinkelem:)

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__8..

2017. nov. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. nov. 18. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!