Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Háziorvosnál mire számítsak...

Háziorvosnál mire számítsak ha most odamegyek allergiás tünetekkel?

Figyelt kérdés

Tüneteim tipikus allergiásak. Fekvő helyzetben hurutos köhögés, álló helyzetben pedig erőltetett szárazabb köhögés, illetve le van tapadva a váladék. Azért tudom, hogy allergia, mert 2 hete ugyanilyen tüneteim voltak aztán magától elmúltak majd most megint visszatért. Megfázás, vírus ilyet nem produkál.

Ha elmegyek orvoshoz mire számítsak? Ha én tisztán megmondom neki, hogy allergiára gyanakszom akkor ír fel rá valamit és elküld? Egyáltalán fog fogadni?



2020. szept. 29. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj oda előtte, ha csak úgy odamész jó eséllyel be se engednek, persze településfüggő.
2020. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, telefonalni kell. Es telefonon feltett kerdesekbol is sokat meg tud allapitani.
2020. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hasonló tünetekkel nem is megyek, értelmetlen. Emailben megkérem hogy írja fel a szokásos gyógyszerem és kész.
2020. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor telefonálok
2020. szept. 29. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!