Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szorongásos tünetekkel...

Ha szorongásos tünetekkel háziorvoshoz fordulok mit fog tenni?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja erősödött fel bennem a szorongás, de az utóbbi pár hétben szinte már az elviselhetetlen szinten van. B komplex vitaminon kívül mindent próbáltam már, semmi nem használ igazán. Ha elmegyek a háziorvosomhoz és elmondom a panaszaimat mire számítsak?
2020. jan. 7. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elküld egy pszichológushoz.
2020. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Frontint ír fel.
2020. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gublug ***** válasza:

Az elozo ketto megvalaszolta.


Elnezest az off-ert:


[link]

2020. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen problémáid vannak? Velem nem nagyon foglalkozott, írt fel egy rudiizé gyogyót, de nem szedtem be. Nekem kb. 2 éve vannak panaszaim.
2020. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Háziorvos: hisztinek titulálja, megmondja h sportolj meg egyél sok zöldséget, keress hobbyt, stigmatizál és innentől az összes fizikai betegségedet erre fogja majd rá. Esetleg megdob egy doboz nyugtatóval.


Menj el egy jó pszichológushoz vagy pszichiáterhez.

2020. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4: nincs úgy semmilyen kimondott problémám. Anyagi helyzetem normális, van munkahelyem, ahol jól elvagyok, bár mostanában azt érzem, hogy váltanék néha, mert mióta munkatársam elment máshová rám tubb munka szakad. De emiatt még nem kellene szorongani szerintem, mert azért általában nincs nagy hajtás. Párkapcsolatom nincs, eléggé introvertált vagyok, ebből kifolyólag barátaim sincsenek, de nem is kellenek. Jól érzem magam egyedül. Társaságban méginkább felerősödik a szorongás. Szórakozni nem járok el, de erre sem vágyom, nem az én világom. Egyébként érzem magamon, hogy kissé be vagyok fordulva, valószínű depresszióm is van, mert néha öngyilkossági gondolatok is megfogalmazódnak bennem, ez is a szorongás mértékétől függ. Annyi még, hogy az utóbbi időben (elmúlt 1 hónap kb.) nagyon rosszul alszom. Nem mindig tudok elaludni, ha sikerül is totál fáradtan kelek reggel és ez szintén rányomja a bélyegét arra a napra és a szorongás is intenzívebb ilyenkor.
2020. jan. 7. 12:31
 7/14 gublug ***** válasza:
0%

A fekhelyed kene cserelni meg a parnadat.

Nem tudom mennyire eros a hatad meg a derekad, meg a nyakad, de 7-8 ora kenyelmetlen helyen fekves mindennap. Sokat szamit ha cserelsz.

En pl. vettem egy 4-5 centi magas memoriahabos matracot s a regi matracomra tettem es az ikeas parnamat amit evekig szerettem lecsereltem egy anatomia parnara (mert az utobbi idoben nyakfajassal keltem).

2020. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Végig olvastad mit ír? Attól a szorongása nem fog elmúlni, hogy matracot cserél! A szorongás hat ki az alvásra.
2020. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7: Ezen is túlvagyok. Pont a múlthéten lett elegem és vettem egy memóriahabos fedőmatracot a jyskben. Azóta kényelmesebben alszok, de ha rám tör a szorongás, akkor mindegy, hogy milyen ágyban vagyok.
2020. jan. 7. 13:12
 10/14 anonim ***** válasza:
A szorongásod miben nyilvánul meg?
2020. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!