Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Atópiás bőrre a két termék...

Atópiás bőrre a két termék közül melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Az Eucerin krémjeit és a Biodermát néztem, mert egyre durvább a kiütés, viszont az orvos azt mondta, hogy nem használhatok rá megint szteroidos krémet, ezért ilyesmiket javasolt, mint a fent említettek.

Nem tudom melyik érné meg, ami tényleg használ, esetleg ha másik terméket tud valaki, akkor ne tartsa magában.



2020. okt. 13. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mas bőrproblemam volt, igy lehet nem teljesen relevan a valaszom, de hatha segit, mert en is sokat kinlodtam. Igazából dicserik mindkettőt, de mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia. Nekem a bioderma sajnos allergiás reakciót okozott és tarjagos lett a bőröm pár perc alatt, az eucerin közepes volt. Ami igazan bevált nekem, az a la roche posay, mai napig használom 1-2 termékét.


Azt javaslom, hogy menj el egy nagyobb gyógyszertárba, ahol van bőrtanacsadas és kérj segítséget a gyógyszerészektől, mintát is szoktak adni mindegyik márkából.

2020. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek a draga cuccok sem hasznalnak. Nezd meg az osszetevoket ( pl kremmania.hu, ott tapasztalatok is vannak es tippek is)

A helyedben olajokkal probalkoznek ( e vitamin olaj, avokado olaj, stb...)

2020. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak a doktornő la roche cicaplast krémet ajánlotta, használjuk is, én úgy látom van javulás,allergiás reakciót nem váltott ki.
2020. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én bébi korom óta ekcémás vagyok, szóval gondolhatod amit lehet kipróbáltam már. Volt amikor az itt ajánlott olajokkal kentem magam , nem volt rossz csak hát azért nem olyan kényelmes, ragad folyik esetleg nem semleges illatú. Krémből most biodermát használok tusfürdőből eucerint. Azt ajánlom hogy vegyél egy kis kiszerelést először abból amit kiszemelsz és próbáld ki. Nekem pl a la roche krém tök rossz volt a bőrömnek. (Ha lehetőséged van rá nézz körül a neten hogy mennyiért tudnál rendelni sokszor jóval olcsóbb mint a patikában)
2020. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is arra gondoltam, hogy kis kiszereléseket próbálnék meg, de nem igazán találok olyanokat, olyan bőrgyógyász vagy akárki meg nincs a közelben, aki adna esetleg mintát.

Az meg enyhén drága, hogy mindenből vegyek nagyot. Lehet adok egy próbát először az Eucerinnek.

2020. okt. 14. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rákérdezel lehet a gyógyszertárban tudnak mintát adni :)
2020. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is gyermekkorom óta ekcémás vagyok, és pár éve olyan durván kijött rajtam, hogy gyógyszert kellett szednem rá. Szerencsére fél év alatt ez rendbe jött, de azóta is vannak rajtam foltok, amihez szteroid kell, a testápoló csak azon segít h. ne legyen kiszáradva a bőröm.

Évekig használtam a lrp baume ap+, de már annyira felment az ára. Azt nagyon szerettem, de az mellé is kellett szteroid. Most a Mixa Calming body balm Atopiance testápolóját próbáltam ki, egyelőre jónak tűnik, de nem olyan zsíros krém mint a lrp.

Egyébként nekem a Bioderma Atoderm Intenziv használata után jött elő allergiás reakció.

2020. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!