Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Meddig tarthat az allergiás...

Meddig tarthat az allergiás reakció?

Figyelt kérdés

Ha tegyünk fel allergiás lennék valamilyen smink termékre (alapozó,szemspirál) és miután ezt eltávolítom érezhetek több nap után is allergiás tüneteket? Pl hétfőn kifestettem magam azóta nem de még mindig viszket a szemem. Korábban is előfordult már de nem tudom hogy összhangban van e a sminkkel vagy semmi köze a 2 egymáshoz. Ha esetleg arra lennék allergiás mennyi ideig tarthatna a reakció?


Sajnos valamire allergiás vagyok viszket a szemem több napja csak ebben a vírusos helyzetben magán alapon is sok a várakozási idő a környéken nem hogy még sztk alapon. Próbálnám kideríteni mire.



2020. nov. 12. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elofordulhat, hogy tobb napig tart, siman. Nem jart le veletlenul a sminktermek, amit hasznalsz?
2020. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem járt le :( .
2020. nov. 13. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ebben tapasztalt, nekem “csak” etelallergiam van, illetve ezekeny vagyok a kozmetikumokban levo sls-re, az utobbira magamtol jottem ra, amikor ezt az osszetevot elkezdtem kerulni, es jobban lettem.

Viszont letezik elvileg direkt kozmetikumokra es vegyszerekre kifejlesztett allergia vizsgalat, szerintem azt mindenkeppen probald meg, hatha.

2020. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tenyező okozhatja sajnos!lehet belső gyulladásod van esetleg dermatitisz nekem is az van tubradex szemkenöcs hozta rendbe.

Esetleg lehet hamarabb lejárt a sminked vagy ha nem,akkor valamilyen összetevőire vagy allergiás,vagy más kozmetikomodta pár napig ne sminkelj es kalcium tablettat igyal.

2020. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!