Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha a henna nálam allergiás...

Ha a henna nálam allergiás reakciót vált ki, akkor a tetoválással is megeshet ugyanez?

Figyelt kérdés
2x volt hennával festve a bőrömre és mind a kétszer bepirosodott, bedagadt ahol a henna érintkezett velem. Ez tetoválásnál is előfordulhat?

2020. febr. 9. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet...
2020. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hajam is volt már festve de akkor semmilyen allergiás reakcióm nem volt.
2020. febr. 9. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekete hennánál előfordulhat, normál hennánál nem. Tetoválás esetén érdemes bőrpróbát csinálni festékpöttyel. Illetve, ha tudsz róla, hogy van fémérzékenységed, akkor érdemes kivizsgáltatni, hogy mire és mennyire van érzékeny. Általában nikkel, réz, ólom szokott lenni, de ha nincs semmilyen, akkor tetoválás esetében sem lesz probléma, amennyiben normális helyen, normális tetoválóval csináltatnál mintát.
2020. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de hasonló problémám van nekem is, nem szereti a hennat a bőröm, illetve ekcémás is vagyok. Ennek ellenére csinaltattam tetoválást, előtte beszéltem a tetoválóval, ezeket figyelembe véve készítette el. Nem volt semmi baj
2021. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még az év februárja végén meglett a tetoválásom, semmi probléma nem volt, egy észrevételem volt, hogy majd egy évig minden nap viszketett egy picit, ha hozzáért valami :)
2021. nov. 1. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!