Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől van az,hogy esténként...

Mitől van az,hogy esténként kínzó viszketés gyötör test szerte? Napközben semmi de esténként mindig előjön.

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után érzed magadon? Egy ismerősömnek volt ugyanilyen problémája. Kiderült, hogy allergiás a tusfürdőre, amit használt.
2020. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre.Nagyon sok féle tusfürdőt kipróbáltam de ugyanazok a tünetek mindig.
2020. nov. 30. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális szappant próbáltál már? Viszketést szervi problémák vagy inzulinrezisztencia is okozhat, de ha ennyire egyértelműen egy napszakra korlátozódik, akkor a helyedben én inkább valami extra bőrkímélő natúrszappannal próbálkoznék, illetve beiktatnék egy-egy szappanmentes napot is, mert elvileg a tisztálkodószerek nagyon odatesznek a bőr természetes védőköpenyének. Nekem eddig csak egy Dove men tusfürdő csinált ilyet.
2020. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad azt, hogy egy napig nem fürdesz?

Egy nap hányszor fürdést egyébként? Ha túl sokat fürdesz, akkor lehet ez. Én is hasonlóan vagyok egyébként, mint te, de én ekcémás is vagyok, és 100%-os olíva olaj szappanra fogom cserélni a kemikáliàt, amivel jelenleg fürdök. Elvileg ez hatásos volt már sok embernek. Szerintem te is cseréld le a tusfürdőt valami termesztés szappanra, ne sima szappanra, mert az nagyon szárít, és attól is vakarózhatsz.

2020. dec. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Naponta egyszer fürdök,az esti órákban.
2020. dec. 1. 04:21
 6/8 Souky ***** válasza:
Próbáld meg a babaszappant.
2020. dec. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ProGamer20060328 válasza:
Esetleg nem subád van? A nagymamámnak van egy subája, amin ha alutam, mindig rákvörös lettem és viszketett mindenem, mármint este viszkettem, reggelre vörös lett a bőröm.
2020. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moon_Walker ***** válasza:
a túl kemény víz is okozhat ilyet érzékeny bőrűeknél.
2020. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!