Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért van az hogy egy ideje...

Miért van az hogy egy ideje folyamatosan vakarozok?

Figyelt kérdés

Sok változás volt az életemben az elmúlt hónapokban mint például lakhely változtatás és életmódbeli meg étrend és ízlésem is megváltozott. Régen mindig a könnyű és nyers zöldségeket halakat meg a tömény csokit részesítettem előnyben most meg a péksütit meg minden pizza-tészta-joghurt.. van amikor mind két lábam nagyon viszket és nagyon apró piros potty marad utána.. de mostmár a karjaim is meg a nyakam is szokott viszketni és nemtudom miért. Allergiára gyanakszom de ezt hogy tudnám kideríteni mégis mi okozza? Mert orvoshoz csak januárban tudok menni hiszen itt vannak az ünnepek de mégis zavar.

Remelem érthetően leírtam, köszönöm előre is!:)



2020. dec. 1. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Gluten miatt esetleg? V csak szaraz a borod.
2020. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak száraz a bőröd? Nekem ilyenkor hideg időben, egész télen száraz (arcom is, testem is) és ilyenkor testápolózni kell, különben viszket.
2020. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondtad, koltoztel. Nem agyipoloska lesz ez inkabb? Amikor nekunk volt, iszonyatosan vakaroztam mindenhol, tele voltam apro piros pottyokkel, vagyis csipesekkel.
2020. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!