Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van valahol ingyenes (nem...

Van valahol ingyenes (nem légúti) allergia vizsgálat? Budapest vagy Szeged

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos tud adni allergológushoz beutalót, az tud végezni Prick-tesztet (végigszurkálják a bőröd és rácseppentenek egy-egy allergént). Gasztroenterológus meg tud adni ételintolerancia tesztekre beutalót. Gasztroenterológushoz háziorvos tud adni beutalót.
2021. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az én háziorvosom csak fizetősöket ajánl:(
2021. jan. 11. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kerek perec megmondod, hogy adjon a szakorvosi rendelő allergológiájára beutalót?

Vagy lehet, hogy olyan vizsgálat érdekel téged, amit csak magánban végeznek? Jó lenne, ha tisztáznád, hogy konkrétan milyen allergén érdekelne, mert az lehet, hogy nincs államiban. És egyáltalán allergiáról vagy intoleranciáról van szó? Nagyon nem mindegy, pl. intoleranciát máshogy mérnek.

2021. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki. Csak fizetost ajanlott fel. Valamilyen kemikaliara vagyok erzekeny valoszinuleg. Azert kene egy allergológiai vizsgalat
2021. jan. 12. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Prick-teszttel növényeket vizsgálnak.
2021. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!