Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan kezeljem a por allergiá...

Jmhat kérdése:

Hogyan kezeljem a por allergiát szalma/szénából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ritkán voltam falusi környezetbe, most besegitek állatokkal és napi szinten van dolgom szalma/szénával. Maszk nélkül 10 perc után nehéz lélegezni, váladék lesz a tüdőmbe és nem valami kellemes a légszomj. Hoszabb idő után még maszkkal is előjön, csak ez a kettő váltja ki és poros abrak mint kukorica és zab.


Be vagyok programálva allergológushoz, addig mit tudnék csinálni ellene maszkon kivül? Van gyógyszer is de kemény dózis nem jó naponta szedni, aki volt hasonló helyzetbe van valami növénykeverék tea ami segitett?



ápr. 25. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valaki szerettednek segítesz, inkább kerüld a helyet, ne a gyógyszert válaszd!

Vannak talpmasszázsok, amelyek időlegesen megszüntetik az allergiát, de nem azonnal. Nekem pár évre teljesen elmúlt, és mikor visszatért, akkor se olyan durván.

ápr. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kerülni nem tudom de vállalok valami mást köszi
ápr. 26. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Antihisztamonokkal, szem és orrcseppel.


Állategészségügyis mezőgazdasági sulit csináltam , allergiásként 3 évig.

ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!