Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Egy pókcsípéstől lehet komolya...

Egy pókcsípéstől lehet komolyabb problémám? Fotóval.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több helyen csípett meg valami, fogalmam sincs mi, de gondolom pók. Nagyon sűrűn pókhálózok/ portalanítok, de egyébként nem szoktam látni pókokat, sem pókhálót. Berakok az én csípésemről egy fotót.

[link]

Bár eléggé homályos de a lényeg remélem kivehető. A csípés helye nagyon meleg és nem fáj, de elég kellemetlen. Néha viszket is. Van egy “nagyobb pukli” és körülötte piros. El kellene mennem vele orvoshoz? Nektek volt hasonló már? Hogyan kezeltétek?


2021. febr. 14. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben megpróbálnék felmászni a falra.
2021. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Illetve mostanában nagyon sűrűn előfordul velem, hogy egymás fölött 6-10 sorban egymás mellett több csípés jellegű seb jelenik meg a lábamon. Ezek este még nincsenek ott, de reggelre csak sebként ott van, mintha elvakartam volna. Ezek teljesen szabályosan egymás felett 2 sorban nagyjából 5 cm-re helyezkednek el egymástól. De olyan szabályos mintha oda lennének szerkesztve. Ez többször előfordult már velem, konkrétan új ágyat vettem a bútoraimat is lecseréltem, hogy nem ágyi poloska-e, de ha a páromnál alszok ott is szintén kijönnek rajtam. Esetleg valakinek volt már ilyenben része?
2021. febr. 14. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ágyi poloskara gyanakszom inkább... Nézz utána a neten a csípés képeinek.
2021. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, viszont az ágyam egy hónapos sincs teljesen új, folyamatosan takarítom és porszívózom. Mert én is arra gyanakodtam, de teljesen lecseréltem még a bútoraimat is. Ráadásul, ha a páromnál alszok, nála is ugyan úgy kijön.
2021. febr. 14. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A poloska sajnos széthordhato ruhával, hátizsákkal, táskával könnyedén. Barátnőmeknel az ágy csere sem oldotta meg a helyzetet, levakartak téglaig a vakolatot is, padlót felszedtek, újra betonoztak, padloztak...


Sajnos nagyon nehéz tőlük megszabadulni.


Félreértés elsőként egy bőrgyógyászati remdelesre menj el, hogy ők allapitsak meg, anélkül nem javaslom hogy teljes lakasfelujitasba kezdjük, de sajnos én továbbra is erre gyanakszom.

2021. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ágyi poloska,bolha,vagy valamilyen bőrgyógyászati probléma.

A bolha is az ágy körül tanyázik ,és főleg boka körül csíp. Akár egy darab és szana szét tud marni pár nap alatt .

Viszont szerintem azt már láttad volna ,a poloska esélyesebb,főleg ,hogy csak reggelre jelennek meg és sorban vannak.

2021. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!