Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Porallergiám lehet?

Porallergiám lehet?

Figyelt kérdés

Üdv!


Reggelente ha felkelek enyhén ugyan, de eldugul/folyik az orrom, és néha estefelé is hasonló tüneteim vannak. Ehhez semmiféle más tünet nem társul. Gondoltam porallergiára, de teljesen rendszertelen az egész, volt, hogy konkrétan rátettem a párnát az arcomra és azon keresztül vettem a levegőt tíz percig, majd a takarómon át, de semmi. Tüsszögni minimálisat tüsszögök, mondjuk naponta hármat-négyet. Egy bő hete kezdődött ez az egész, és mivel az egészségügy nincs a csúcson, most mérsékelten aktuális egy nagyobb kivizsgálás. Szerintetek mi lehet?


2021. febr. 15. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergia. Allergológus kiír valami menő antiallergén gyógyszert és a probléma megszűnik.
2021. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!