Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ételallergia. Ki mit eszik?

Ételallergia. Ki mit eszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a napokban kiderült hogy allergiás vagyok a tejtermékekre, búzalisztre,rozslisztre, burgonyára, tojásra, mogyorófélékre. A kérdésem az lenne, hogy aki esetleg allergiás a felsorolt dolgok akár csak az egyikére is. Mit ehet? Hogyan vásárol amit esetleg egy főzéshez kihagyhatatlan? Esetleg ha recepteket tudtok adni azt is megköszönném. Sajnos nagyon sok mindenre allergiás vagyok, így nagyon nehéz úgy bevásárolni, hogy egy termékben ne legyen semmi a felsorolt dolgok közül. Köszönöm ha válasszoltok!



2021. márc. 7. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Facen van egy csoport, mindenmentes ételek/receptek. Nagyon jó alternatívàk és receptek vannak ott.
2021. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenmentes étkezés pontosan.
2021. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ercsi receptjein van sok ötlet
2021. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is tej érzékeny vagyok és anyum vett nekem gyógyszert a neve: Lactase Enzym ezt minden olyan termék előtt kell be vennem amiben van laktóz. egy szem 200ml tej vagy 200g laktóz tartalmú ételnél kell be venni. Vagy ha ezt nem jön be annyira ajánlom a laktóz mentes termékeket, nagyon finomak hidd el <3
2021. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! 😊
2021. márc. 11. 14:55
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
Van aki a tejfehérjét nem bírja. Arra nincs gyógyszer. Én annyi mindent nem ehetek hogy el se hinnéd. Csirke meg saláta az étrend mindíg
2021. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!