Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lassan 3 hete taknyolódom, mi...

Lassan 3 hete taknyolódom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nincs rossz közérzetem, nem köhögök, se hőemelkedés, se láz, erős vagyok. Nem elviselhetetlen (munkában nem zavar, napközben szinte be sincs dugulva az orrom), a szemem pl. nem viszket, nem könnyezik, de azért zavaró esténként, reggelente, főleg mert az orrsövényferdülésem miatt az egyik oldal kényesebb. Javarészt átlátszó, de ha hosszabb idő után nem fújom ki (pl. reggelente) akkor sárgásabb a cucc. 31 éves vagyok, és tudtommal nincs semmilyen allergiám. Az egész február végén kezdődött, orvoshoz ezzel, ebben az időszakban nem nagyon szeretnék elmenni.


Lehet, hogy valami allergia-féle mégis kialakulóban van? Elhúzódó nátha? Volt valakinek hasonló? Tipp esetleg, mit szedhetnék?


Köszi!


31/N 🌷



2021. márc. 18. 12:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz !
2021. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen tunettel 2 hete allapitottak meg hazipor allergiat. Kaptam ra efy orrsprayt, Mometason Sandozt
2021. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Lehet akár arcüreg v. homloküreggyulladás jele is. Főleg ha nem víztiszta a váladák (ez jellemzőbb inkább az ellergiára). Sztem használj orrcseppet, mindenképp szüntesd meg a több hete fennálló takonykórt mert komolyabb szövődményeid is lehetnek. Javasolt még az infralámpa használata vagy kamillás gőzölés, hogy végre megszűnjön ez a helyzet. Ha nem múlik orrcsepp hatására orvoshoz kell menni, mert tényleg vmi gyulladásod van.
2021. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Rendben, utánajárok! Köszönöm a segítségeteket!
2021. márc. 19. 09:22
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem már hónapok óta van. Eddig nem foglalkoztam vele.

De mostmár kezdek aggódni


Allergiás biztos nem vagyok

Azt hittem ez normális

2021. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az orvos nekem is most Mometasont írt fel, kíváncsi vagyok az eredményre. Nem tudom, hogy normális-e, de nekem eddig ilyen nem volt. Hívd fel, hátha mond valami okosat! Tarsuk a kapcsolatot.
2021. márc. 19. 18:30
 7/21 anonim ***** válasza:
Allergia vizsgalat nelkul irta fel ezt az orrsprayt? :( En most adok neki egy masodik eselyt, ket eve ahogy befujtam elkezdtem nagyon durvan tusszogni tole, remelem most azert mas lesz... kitartast, jo egeszseget! :) #2 valaszolo
2021. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Komolyan?? Uh, hát. Igen... Sőt, egyszerű telefonos beszélgetés után. Egyelőre nem vettem észre nagy változást, pár nap múlva megírom, mi a helyzet!
2021. márc. 19. 21:55
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a ful-orr-gegesz (aki szemelyes konzultacio es allergia vizsgalat utan irta fel), hogy az elso napokban semmi valtozast nem lehet erzekelni, reggel kell 2x2 befujast csinalni az orrba es egy ilyen kiszereles kb 1 honapra jo. valtozast elvileg 10-12 nap utan lehet eszrevenni
2021. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem reggel egyszer, este egyszer kell. Remélem azért hamarabb lesz valami. Most mintha kevesebb lenne az orrváladék, és könnyebben kezelhető. Fene tudja, talán csak placebo 😂 Neked már jobb?
2021. márc. 20. 06:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!