Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lassan 3 hete taknyolódom, mi...

Lassan 3 hete taknyolódom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nincs rossz közérzetem, nem köhögök, se hőemelkedés, se láz, erős vagyok. Nem elviselhetetlen (munkában nem zavar, napközben szinte be sincs dugulva az orrom), a szemem pl. nem viszket, nem könnyezik, de azért zavaró esténként, reggelente, főleg mert az orrsövényferdülésem miatt az egyik oldal kényesebb. Javarészt átlátszó, de ha hosszabb idő után nem fújom ki (pl. reggelente) akkor sárgásabb a cucc. 31 éves vagyok, és tudtommal nincs semmilyen allergiám. Az egész február végén kezdődött, orvoshoz ezzel, ebben az időszakban nem nagyon szeretnék elmenni.


Lehet, hogy valami allergia-féle mégis kialakulóban van? Elhúzódó nátha? Volt valakinek hasonló? Tipp esetleg, mit szedhetnék?


Köszi!


31/N 🌷



2021. márc. 18. 12:00
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Értem... na ez szörnyű lehet. Nem tudom, hogy hozzá tudnék-e szokni, de valszeg nem, és felkötném magam. 😵😵 Sok erőt és egészséget nektek!
2021. márc. 23. 10:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!