Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Arcon és mellkason megjelent...

Arcon és mellkason megjelent bőrkiütés, nem tudom mi lehet, orvoshoz 2 hét múlva megyek, enyhíteni akarok a tüneten, tapasztalatok? képeket tudok küldeni.

Figyelt kérdés

Itt részletesebben leírom! :)


Nem netes orvoslásra van szükségem hanem tanácsra, tippre azoktól akiknek esetleg volt hansonló problémája. Orvoshoz 2 hét múlva kaptam időpontot addig is szeretném enyhíteni a tüneteket ahogy tudom.


Előző hét közepén elsőnek a szemöldököm közt és a mellkasomon vettem észre bőrelváltozást, piros folt, megvastagodott bőr, hámlik is és 1-2 helyen nagyobb fehér fejű pattanás volt. Viszket úgy igazán, néha érzem de kibirom, hogy ne vakarjam.


Tegnap előtt megjelent az államon is foltokba ez a bőrelváltozás de nem piros nem is viszket csak fura ott bőr, pati sincs benne.

Homlokomon pedig más a helyzet, gyulladt mitik jelen voltak, erre fel ott is megjelentek ezek a bőr elváltozások, az egyik a szemöldökömből kiindulva a másik meg teljesen máshol a hajas felszínnél van, fele a hajamba fele a homlokomon elszórtan.


Próbáltan neten képeket nézni, hát nem tudom. Nem is nekem kell hanem az orvosnak csak 2 hétig nem tudok egybe megülni.


Teafa olajjal próbáltam kenegetni, ecet öblögetéstől tartok, Bioderma érzékeny bőrre krémmel kenem.


Alapból most kivagyok pattogva, ilyenkor Skinoren krémet használok de nemtudom, hogy merjem-e ezekre kenni.


Patikába voltam de ott nem tudnak mit kezdeni vele, nézze meg orvos.


Testemen máshol nincs ilyen, se a hajlatokon se máshol.


Ha gondoljátok küldök képeket is.


Köszönöm!


2021. ápr. 12. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!