Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Glutén mentes életvitel miatt...

Glutén mentes életvitel miatt székrekedés?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a glutén érzékenyeknél, ha glutént fogyasztanak, akkor sok esetben hasmenésük van. Múlt hónapban nálam is gluten érzékenységet állapítottak meg, bár nálam nem állt fent hasmenés, viszont naponta volt székletem. Azóta próbálok glutén mentesen étkezni. Egyedül egy változást tapasztaltam meg, hogy nem tudok könnyen nagy wc-zni. Múlt héten 3-4 nap is eltelt amíg nem voltam wc-n és iszonyú nagy görcsök kíséretében sikerül csak végül.


Volt valaki hasonló cipőben? Minden tanácsot elfogadok, előre is köszönöm!



2021. jún. 21. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadék, főleg víz, rostos zöldségek, gyümölcsök.

Eseti megoldásnak pedig este egy marék aszalt szilva.

2021. jún. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel helyettesíted a gluténos ételeket? Csak mert nem valószínű, hogy a glutén elhagyása miatt történt ez, én inkább arra gondolnék, hogy az új gluténmentes dolgok nem biztos, hogy a legjobbak vagy azzal van bajod. Vagy valami más emésztési problémád is van és az jön elő, most.
2021. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!