Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A táplálék intolerancia...

A táplálék intolerancia vizsgálat Medicover által?

Figyelt kérdés

-A táplálék intolerancia (108 étel) laborcsomag ára

35.000 Ft a Medicovernél


-Synlabnál ugyanez 47.000Ft


-Endomedix-Physiogym Debrecen Egészségközpont ételintolerancia: gépi vizsgálat 69.900 Ft


-FOODTEST 200+ ételintolerancia vizsgálat 69.900 Ft


Kinek volt már és hol csinálta?

Miért ennyire különböző az ár?



2021. júl. 14. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Felesleges.


Célzott vizsgálatot kérj, mert ezek a tesztek kimutatnak vagy 20 féle kamuallergiát (külnöösen a FOODTEST - csak a pénzt kérik el, aztán behazudják a fél élelmiszercsoport-listát).

Ismerősék náluk csináltatták, nos. Laktóz, krumpli, rizs, kukorica, tej, zsír, olaj...... a sor végtelen, értsd ezek szerint majdnem semmit nem ehetnek :D


Én Synlabnál kértem célzottan gluténra.

2021. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
Synlabnál csináltattam. Nekem nagyon hasznos volt így nem értek egyet az egyessel. Már majd meg fulladtam. Teszt alapján elhagytam a tejet és rendbe jöttem. És volt még pár dolog ami beigazolódott
2021. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha esetleg valaki olvasná még, akkor az egyes válaszolót ne vegye figyelembe, olyan hülyeséget írt, hogy nem is jellemezném.:D
2022. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!