Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mièrt szárad pirosodik ki a szám?

Mièrt szárad pirosodik ki a szám?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor kipirosodik a szám ès kiszárad

Pèldául eszek egy zsemlès szendvicset utána èrzem hogy pirosodik kicsit èg igy van ez más ètelnèl is megeszem ès èrzem hogy èg ès mindig megnèzem tükörbe ès nagyon piros meg nem csak az ajkam hanem picit mèg vastagabban szám szèlein is nagyon látni hogy piros meg èrzem kiszárad pedig csak eszem semmi csípős nem èrtem

Régebben akkor vettem èszre amikor narancsot ettem akkor kiszáradt piros lett azt nem ettem több ève de sima kajátol is szinte ugyan olyan lessz

Gondoltam a savra de nem tudom szendvicsbe ètelbe lenne e

Èjjelre beszoktam kenni ilyen ajakbalzsammal száraz ajkakra reggelre eltünik de amint eszek èrzem piros lessz ès kiszárad

Nem èrtem mitöl lehet meghalgatok mindent nagyon zavaró nem tudom enni egy jó ízűt munkába is kimegyek szünetre megeszem pl egx szendvicset ès vissza megyek piros száraz ajkakkal ès nagyon zavaró


Kèrlek nèzzètek el a szóismètlèst remèlem azèrt érthető megköszönöm a segítséget.



2021. júl. 16. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem iszol eleget.
2021. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ès azèrt szárad ki egy szendvicstől is a szám?

Üdítőt szoktam inni vizet szinte sosr

2021. júl. 16. 23:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Sose*
2021. júl. 16. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor épp ideje lenne elkezdeni vizet inni
2021. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad lehet ès ha iszom sok vizet utána nèzek mennyi szükséges

Akkor elmulhat ez a pirosodás kiszáradás?

2021. júl. 16. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az üdítőket. Sima víz 10kg/3-4dl nyáron.
2021. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

98 kiló vagyok szoktam edzeni is de leginkább zsir van rajtam az össze vissza edzès miatt nemis iszom vizet csak üdítőt de azt sem sokat

Mennyi viz kell egy 175 cm 98 kiló 21 èves fiunak?

2021. júl. 17. 00:04
 8/8 anonim ***** válasza:
3 liter
2021. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!