Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Maszk után kaparó érzés?

Maszk után kaparó érzés?

Figyelt kérdés
Ma olyan helyen voltam, hogy kb 20-30 percet maszkban kellett töltenem. Már vent éreztem hogy nem az igazi valami, de mikor kijöttem, levettem a maszkot, néhány percen belül nagyon felerősödött egy borzasztó zavaró kaparó érzés a tüdőmnél. Mintha valami ott lenne és annyira irritált hogy az orr légzés se segített, megszólalni nem tudtam, majdnem öklendezés lett belőle már. Pillanatokon belül lett elviselhetetlen és ijesztő, de sikerült a nagy pánikolás közben innom kicsit, ezután csokkent. Viszont kis mértékben megmaradt ez a rossz érzés mellkasnál. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ezt mi okozhatta? Nagyon megijedtem, mert hányás fóbiám van és rettegtem nehogy addig fajuljon a dolog.

2021. júl. 18. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A grafén oxid szálak bejutottak a tüdődbe.
2021. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

A maszkban elő féreg!!!


Viccet félretéve, hacsak nem volt extrém használt vagy extrém koszos a maszk, akkor pánikroham pl. Vagy allergia. Nekem spontán volt tegnap ilyen, amilyenről írsz, miközben otthon voltam. A hangom is elment estére. Nem először történt meg. Stressz, pánik, allergia vagy tényleges félrenyelés is okozhatja, de még egy refluxos, savas felböfögés is. Szerintem nem lesz bajod, nem kell félned.

2021. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Az micsoda?


#2 Reflux nem, semmi maró érzés vagy ilyesmi nem volt, csak mintha tényleg valami a tüdőmre került volna. Az hogy bepánikoltam majdnem utána az már mellékes, a sorrendben nem ez volt előbb hanem a kaparó érzés.

2021. júl. 19. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!