Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit csinálsz amikor nagyon...

Mit csinálsz amikor nagyon kijön rajtad az allergia?

Figyelt kérdés

Szénanátha szerű tünetek jönnek ki rajtam kb heti 1x és most nagyon rossz éppen . Egész nap megállás nélkül tüsszögök, vizes orrfolyás, szemkönnyezés, már fáj a fejem is , rossz közérzet.. nagyon elől van most ez nekem. ti a várakozáson kívül mit szoktatok csinálni hogy jobb legyen?


25/n



2021. júl. 21. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Cetirizint próbáld ki.
2021. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Claritin sem rossz.


[link]


Én mellette még próbálnák beszerezni valami allergia elleni szem és orrcseppet is.

2021. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyógyszerszedés mellett is szoktak tüneteim lenni augusztusban sajnos. Általában rohamszerűen jelentkeznek, 5-10 percig, naponta néhány alkalommal. Ilyenkor megpróbálkozom arcmosással, zuhanyzással, hajmosással, ha nem otthon vagyok, akkor tiszta pamut kendőt nyomok az arcomra, az segít. Ha az orrom lett nagyon csiklandós belül, akkor pár percig a számon át veszem a levegőt. Vagy nagyon durva esetben órákon át, szerencsére ez az állapot másnap reggelre általában elmúlik. Ha a napon vagyok, árnyékba megyek, ha lehetséges, ha nem, sapkát, napszemüveget teszek föl (alapból hordom ilyenkor). Segít még a fagyizás, hideg ital, jégkocka szopogatása, esetleg az evés is. Beszélni nem ajánlott közben, az fokozza az irritációt nálam.
2021. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!