Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfű allergiára parlagfű tea?

Parlagfű allergiára parlagfű tea?

Figyelt kérdés
Lehetne belőle nagyon nagy baj ha megpróbálnám a szervezetemet hozzá szokatni ehhez a sz4rhoz? Parlagfű teát innék, szagolgatnám, nem tudom... Valahogy ezt leakarom küzdeni mert minden augusztus/szeptemberben megöl
2021. aug. 10. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
sárkány ellen sárkányfű
2021. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet.
2021. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább a cetirizin.
2021. aug. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szedem, de nem hat :/
2021. aug. 11. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, pedig 3 keresztes parlagfű allergiám van.

Napi eggyel tünetmentes vagyok.

2021. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Dassergot (ha még nem tetted) aminek a hatóanyaga (dezloratadin) ugyan az,még mennyiségben is,mint az Aerius (ez vényköteles).Ez az egyetlen ilyen hatóanyagú gyógyszer ami (még) nem vényköteles. Nekem egyedül ezzel viselhetőbb el ez az időszak. Többi hatóanyagú gyógyszer egyáltalán semmit sem használ.

Parlagfű tea meg nagy hülyeség szerintem..én azelőtt már kínomba azt is kipróbáltam,de semmit sem használt.Szerencsére nem okozott nagyobb bajt sem,de soha sem tudni kinek a szervezete mennyire rosszul reagál rá.

2021. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!