Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia-szezon van, vagy...

Allergia-szezon van, vagy covidos vagyok?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek PCR-tesztre, még nem kaptam oltást.


Gyenge vagyok, izomfájdalmaim vannak, minden megterhelő, hamar kifulladok, tüsszögök, de ugyanakkor viszket a szemem és az orrom is.

A parlagfűre allergiás vagyok, lehet amiatt?

Annyi csak, hogy a belvárosban élek, tetőtéri lakásban, és csak egy kisebb fás terület van az utcán.



2021. aug. 14. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Allergia-szezon van
2021. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, nekem az allergia nem okoz izomfájdalmat és nem leszel alapjában véve fáradékonyabb. Bár ettől még lehet, hogy másnak okozhat ilyesmit is.


Én csak folyamatosan tüsszögök, meg el van dugulva az orrom allergia esetén, meg estére megfájdul a fejem a sok orrfújástól.


De lehet sima nátha is, nem feltétlen vagy Covidos...

2021. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet. Dicséretes, hogy mész tesztre, de igen, allergia szezon van, leginkább parlagfű, szóval arra nagyobb az esélyed. Mondjuk szerintem az izomfájdalmat az nem magyarázza. Az viszont irreleváns, hogy belvárosban élsz. Parlagfű mindenhol van, így pollenek is. Majd írd meg a teszt eredményét, kíváncsi vagyok. És kitartás! Bármelyik is, elmúlik🙂
2021. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem covid. Ugyanilyen tüneteim voltak. A teszt sem 100%-os. Szóval távolságot azért érdemes tartani. És a helyedben két hétig maszkot is hordanék, meg a közösséget is kerülném inkább. Nem mindenki ússza meg ennyivel. Én két nap után pl. alig kaptam levegőt. Csak ülve és állva tudtam lélegezni. Miközben alig álltam a lábamon.
2021. aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig jobban vagyok, és csak az orrom viszket meg tüsszögök, úgyhogy nem valószínű a covid, de a teszt majd úgyis kimutatja.
2021. aug. 15. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Na ez jó hír. A tüneteid viszont vírusfertőzésre utalnak, tehát a távolságtartás mindenképpen indokolt. Ha pedig covid, akkor szerencsés vagy. 😊 sógoromnak is ennyi volt kb.
2021. aug. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érzem a szagokat és az ízeket is, a hőmérsékletem mindig 36 körül van, úgyhogy nem valószínű a vírus. De nem sokára kiderülnek az eredmények, majd jelzek :)
2021. aug. 16. 09:26
 8/8 anonim válasza:
Mi lett az eredmény végül?
2021. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!