Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Alltalaban meddig tart a...

Alltalaban meddig tart a parlagfu allergia szezon?

Figyelt kérdés
Parom mar nagyon szenved hiaba szedi a gyogyszereket. Injekciot nem akarnak neki adni :(
2021. szept. 12. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre tovább tart, mert egyre később lesz hideg. Általában az első fagyokig és ez évek óta kitolódik. Én is szenvedek, mint a kutya. :( Október körül szoktam egy kicsit fellélegezni.
2021. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És milyen gyógyszert szed?

Milyen injekcióról beszélünk?

2021. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt meg kell nézni, hogy "csak" parlagfű-e, vagy van még mellette valami. Nekem még ürümfűvet és valami már nem tudom én milyenfűvet is kimutattak, hogy arra is alergiás vagyok. Ez együtt sok (és sok "parlagfűves" mellette más fűre is alergiás), érdemes megnézetni. Ez nálam azt jelenti, hogy kb. augusztus közepétől az első (komolyabb) fagyokig tart nálam. Volt olyan év (talán pont tavaly de összefolynak), hogy még november végén is szednem kellett a gyógyzsesrt és küzdenem kellett. Általában a "csúcsszezőn" az most van és ha "szerencsés" és enyhébb neki akkor október közepén már nagy valószínűséggel elkezd javulni. De nem tudjuk milyen ősz lesz. Ha csapadékosabb az sokat segít rajtunk. Esős időben csökken a pollenkoncentráció és az tud segíteni. Ha olyan száraz lesz az ősz mint ahogy addig akkor megszívtuk...
2021. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!