Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Már nem bírom az allergiát,...

Már nem bírom az allergiát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok az utifűre, parlagfűre nagyon. Szedek gyógyszert, már több fajtát is kipróbáltam de nem hiszem hogy sokat hatna.

Folyamatosan folyik az orrom, viszket a szemem, és egész nap fáradt, álmos vagyok. Milyen gyógyszert érdemes használni, vagy mit tegyek?



2021. szept. 9. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Az egész szervezetedet kellene kivizsgálni. Valami más okból is gyengülhetett az immunrendszered.
2021. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, minden évben ez van augusztus végén, szeptemberben (parlagfű szezon van). :(
2021. szept. 9. 10:18
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha pesti vagy irjál KGgnek hogy talán nem kéne megvárni míg minden gyom elvirágzil a nevezett méhlegelőkön.
2021. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Székesfehérvári, de itt végképp nem törődnek ezekkel :'D
2021. szept. 9. 10:22
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Cetirizint próbáld már?
2021. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam. Az alábbiakat próbáltam: lordestin (ebből az akuttat is), zilola, aerius, novocetrin.
2021. szept. 9. 10:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én napi egy szemmel teljesen tünetmentes vagyok a három keresztes parlagfű allergiámmal.

Próbáld ki. Recept nélkül is kapható, de a háziorvos is ki írhatja, úgy olcsóbb.

2021. szept. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!
2021. szept. 9. 10:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 Gondolom kimentél megvizsgálni az ott hagyott "méh legelőt" és megállapítottad hogy full parlagfű. Ja hogy csak a szád nagy :D Amúgy azt se tudod hogy néz ki az a növény. Jaaaa. Biztos nem tudtad hogy azokat a területeket ahol parlagfű volt direkt tarra vágták, és abból nem hagytak méh legelőnek. Ám de ha még is, lehet szólni és levágják mert hogy tudnak tévedni. Bár amióta az eszem tudom semmi nem történt semmi az országban ennek érdekében 30 éve. És nem 2 éve nincs semmi. Budapesten dolgozva Kollégáim ugyan úgy küszködnek ezzel most mint 5 vagy 10 éve is.


Hanyatló nyugaton sok felé már vagy 10 éve így vágják a füvet, aztán valahogy furcsa módon nincs parlagfű.

2021. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Én maszkot hordok a szabadban, nem véd teljesen, de enyhébbek a tünetek, mint egyébként.
2021. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!