Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nagyon faj a gyomrom és...

Nagyon faj a gyomrom és hányingerem van, evvel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Már reggel kezdődött.. pár napja használok hüvelyi antibiotikumot (klion d) mellette lehet van valami étel allergiám kb havonta 1-2x hasam megy.. most is ez volt.. Tehnap meg ma elég sokat ettem előző nap hasmenés ma meg szekrekedesem van..

Most meg nem tudok aludni mert hányingerem van és feszít a gyomrom.. és nagyon fel vagyok puffadva

ez mi lehet?

Remelem érthetően írtam.. eléggé kétségbe vagyok esve és az advil se segít..


2021. okt. 1. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen néha.Fehér kenyeret kiiktattam az étrendemből nekem ez vált be mondjuk én életmód váltás miatt tettem meg de ez lett az egyik áldásos hatása a fogyáson felül.Rennie kéne neked ha puffadsz.Nekem attól mindig lement a hasam vagy Mentacol csepp jó még mert az emésztés javító hatású vagy kamilla tea.Advil nem is fog ezen segíteni mert ez emésztési probléma amit valószínű glutén vagy laktóz allergia válthat ki.De orvos tudná ezt megállapítani,nem én itt a gyakorin.
2021. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy elkaptál valamit :/

Mindenesetre jobbulást!

2021. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem valami allergia lehet.. köszönöm a választ:)
2021. okt. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!