Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek megcsináljam a...

Szerintetek megcsináljam a többit is, vagy meg varjak 1-2 napot, hogy jelentkezni fog-e a tunet?

Figyelt kérdés
Kijott nemrég ilyen holyagos, viszketo allergia a kezemen, mondtak hogy a kormeimet szedjem le. Elmult az allergia, megcsinaltam este az egyik ujjamon a kormot reggelre nem jott ki semmi. Szerintetek megcsináljam a többit is, vagy meg varjak 1-2 napot h jelentkezni fog e a tunet?

2021. okt. 10. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha allergiás vagy rá, akkor újra elő fog jönni, felesleges megcsinálni.
2021. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az interneten azt olvastam, hogy ha valaki mukorom allergias és megcsinalja a kormet, mar 24 oran belul jelentkezik, sot hajnalban a viszketes
2021. okt. 10. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, lehetsz másra is allergiás. De mivel elmúlt, miután leszedted, én nem gondolnék másra.

Nem vagyok otthon műkörmökben, de ha lehet más anyagból, én inkább azzal kísérleteznék.

Vagy pedig most pár napot biztosan várnék.

2021. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából, nem tudjuk pontosan, hogy mire vagyok az.

De kentem krémmel, szedtem gyogyszert, lehet attol tunt el.

Koszonom szepen a valaszt!😊

2021. okt. 10. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!