Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Antihisztamin gyogyszerre...

Antihisztamin gyogyszerre lehetek allergiás?

Figyelt kérdés

Sajnos a problémáimta a bőrgyógyász először lordestini írt fel. Sajnos 1-2 mellékhatása kijött ,pl 100 feletti pulzusom volt és iszonyatosan fájt a gyomrom tőle. Ami még kijött rövid időn belül az a csalán kiütés. Nem is gondoltam hogy ettől,hiába rá van írva. Abbahagytam és elmúlt.

Ez egy allergiás reakció lenne?

Most kaptam Lendin nevezetűt. 1 hete szedem és megjelentek szintén a csalán kiütések, igaz egyszer sem nagy területen de akinek volt,az tudja mennyire kinzo viszkető...

Szerintetek ez csak egy mellékhatás ami 3setleg elmúlik,vagy ez már allergiás reakció és ne szedjen tovább?


Az orvos sajna szinte majdhogynem kinevezett,hogy ezek csak rá vannak írva és nem mondta neki 20 éve senki,akinek felírta hogy lenne ilyen mellékhatása...


2021. nov. 22. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, mas jellegű bortuneteim miatt kellene gyógyszert szedni, nem csalán.
2021. nov. 22. 20:30
 2/4 anonim ***** válasza:
igen
2021. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy 2-3 napig nem szeded és akkor meglátod, hogy lesznek e csalánkiütések vagy sem. Én is lendint szedek, de szedtem már lordestint, cetirizint, suprastint is. Alapból csalánkiütésre szedem, valamennyit enyhít a tüneteken.
2021. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem szedem elmúlik. Ezt le is irtam
2021. nov. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!