Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan vizsgáltassam ki az...

Hogyan vizsgáltassam ki az allergiámat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a vérvételes vizsgálatom negatív lett és a bőrteszt sem mutat ki semmit, viszont a mogyoróféléktől és a barackoktól elkezd dagadni a torkom, nehezen kapok levegőt.

Nyilván próbálom kerülni ezeket, de nem akarok ebből problémát, ha esetleg elfelejtem, vagy nincs feltüntetve a csomagoláson.

Debrecenben a Klinikán voltam vizsgálaton, és nem tudom merre menjek tovább.

Mit tudtok ajánlani?

Köszönöm előre is!


2021. dec. 1. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Pollen allergiás van esetleg? Lehet keresztallergia is. A TB támogatott vérvételes allergiavizsgálat nem mindig tudja igazolni az allergiát, viszont egyelőre még fizetős vizsgálatban végez a Synlab molekuláris allergológiai vizsgálatot. Csak ehhez kell egy jó allergológus, aki ismeri ezt a vizsgálatot. A legprofibbak egyébként a Budai Allergia Központban dolgoznak. Ott évek óta végzik ezt a vizsgálatot, nagyon benne vannak az ételallergiákban.
2021. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod!

A parlagfűre vagyok még allergiás ezeken kívül,az keresztallergiat is okoz, a dinnye félékre. illetve utána néztem, és a barack is keresztallergia miatt lehet.

2021. dec. 1. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!