Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék? Még csak 23...

Mit tehetnék? Még csak 23 vagyok és kopaszodom..

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja vettem észre egy kis kopasz foltot a homlokomnál,közvetlen a hajvonalamnal,most pedig ugyanott a masik oldalon egy masikat, illetve egy ötvenforintos nagyságúta halantekomnál. Nagyon sok szörnyűséget olvastam a neten ezzel kapcsolatban, és iszonyatosan félek, hogy olyan láthatóvá fog válni hamarosan, hogy már nem fogom tudni elrejteni sem. Még csak 23 vagyok, és korábban PCO szindromát diagnosztizáltak nálam úgyhogy valószínűleg amiatt van, bár hosszú ideje, sok éve, látványosabb tünettől mentes vagyok. Nem tudom mit csináljak mert iszonyatosan sok szenvedés és tortúra árán jutottam oda, hogy egyáltalán diagnosztizáljanak. Nem tudom, hogy lennék képes végigcsinálni azt a kivizsgálássorozatot újra. A jelenlegi helyzetben pedig kizárt hogy fogadnának is engem bárhol ...Mire pedig esetleg lecseng az őrület, addigra kitudja mi lesz velem..

#fiatal #PCOS #kopaszodás #hogy vizsgáltassam ki magam
2020. szept. 2. 21:45
1 2
 1/14 grafno ***** válasza:
27%
szedj fel egy kis izmot kesobbre es borotvald le.
2020. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mekkora egy undorító érzéketlen állat vagy.Fel nem tudom fogni. Hamár egy csepp empátia nem szorult beléd akkor inkább ne reklámozd. Itt névtelenül bizonyára roppant nagy az arcod, hogy szemétkedj
2020. szept. 2. 22:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha lement ez az őrület szerintem a hajbeültetés is jó döntés lehet. :) Persze gondolom emellett a betegséged is kezelni kell, hogy aztán pár hónap múlva nehogy elkezdődjön elölről, de ha már az megvan, ezzel a hajad is visszakaphatod. Sajnos nem tudom az anyagi vonzatát, viszont van női ismerősöm, igaz ő 30 éves kora körül csináltatta, de gyönyörű lett a haja, egyáltalán meg nem mondanád róla, hogy valaha is kopaszodott, nem is kis mértékben ráadásul! :)


Az elsőre ne akadj ki úgy, biztosan nem bántani akart. :) Szerintem azt hitte, férfi a kérdés írója, ők szokták valóban azt csinálni, amit javasolt.

2020. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első valószínűleg azt hitte, hogy férfi vagy, gondolom nem tudta mi az a PCOS. (Őszintén, először én is hasonlót akartam írni, most néztem utána a betegségnek, mert ezelőtt nem hallottam még róla.)
2020. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet a PCO miatt a megemelkedett tesztoszteronszint miatt a férfihormon-túlsúly okozza, szerintem nézesd meg, ha most nem szedsz gyógyszert rá, akkor lehet kellene.
2020. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Foltos hajhullás sokszor van mandula miatt, ha gócpont. En azt nézetném meg mert van olyan ismerősöm akinek amiatt hullott ki a haja
2020. szept. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A mandulámmal nem tapasztaltam, hogy problémám lenne. Gasztroenteorológiai problémám is van valószínűleg, de 99%-ban a PCO-ra gyanakszom.

Merre induljak, milyen orvoshoz kell elmennek így kezdésnek? Már ha egyáltalán fogadnak bárhol is.Gondolom nagyon nagyon SOS kell intézzem, mert várhatóan később szerintem egyáltalán nem fognak fogadni sehol.

2020. szept. 3. 12:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy probléma legyen a mandulddal. Nekem is csak több vizsgálat után derült II h az amúgy számomra teljesen tünet mentes mandula okozta a gondot
2020. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyszerű hír..és ilyenkor akkor ki kell venni? Milyen orvoshoz menjek? mert szerintem gyorsítaná a folyamatot ha egyenesen a nőgyógyászhoz mennék, kitudja mire oda eljutna a kivizsgálási sorozat megint nem lehetne addigra orvoshoz se menni, én meg mire újra lehet majd esetleg, addigra kopasz leszek ...Vagy mindenféleképpen a háziorvoshoz kell?
2020. szept. 3. 22:03
 10/14 A kérdező kommentje:
Az ismerősödnek teljesen kihullott a haja? Volt még valamilyen tünete a hajhulláson kívül?
2020. szept. 3. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!