Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ibuprofen allergia.Használat...

Ibuprofen allergia.Használat után jött ki.Doki 2nap mulva látott,kaptam inekciót 3 napig és 2fajta gyógyszert kell szednem meg el nem mullik teljesen.Kedden volt az első inekció.Meddig normális ez?Kezdem kétségbe esni.Pánikbeteg vagyok.😔

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 06:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Innen nehéz lesz megmondani, hogy meddig tart. Az allergiáknak többféle típusa létezik, van, amelyik azonnal jelentkezik, de el is múlik pár nap alatt. Van olyan típus, ami több nap, akár néhány hét után jelenik meg, azok jellemzően tovább tartanak, akár 2 hét is lehet. Nem írtad, hogy milyen bőrtüneteid vannak, milyen gyógyszert kaptál otthonra. Mindenesetre, ha rosszabbodna és nem javul én a helyedben bőrgyógyászhoz mennék.
2021. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csütörtökön ittam nurofent viszkettem de semmi aztán vasárnap mert nagyon fajt a fejem akkor kezdtem el a csattogást.Kedden voltam orvosnál (nem tudtam hogy allergiás vagyok) ott inekciót 3napig kaptam aztán most 1nolpaza 2 x1 xizal és Proniszon amit szedek.Csak a tenyerem és talpam viszket.Viszont elég nagy foltok vannak a kezemen kb 10forintos....Nem tudom normális e de holnap után már csökkentenem kellene az adagot...
2021. dec. 5. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!