Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A vazomotoros nátha nem múlik...

A vazomotoros nátha nem múlik el soha?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy ez folyamatosan van? Mindennap? Nem múlik el 1 hétre sem?

Szerintem nekem az van már nem tudom mióta lassan egy éve mindig folyik az orrom úgy kezdődött hogy 1 héten 1x aztán már mindennap. Most meg már nagyon rossz arra ébredek hogy tüsszenteni kell.


2022. jan. 4. 13:03
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
Én kipróbálnék egy életmód-, és étrendváltást.
2022. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem kb 20 éve van gyakori orrfolyásom, dugulásom



elvileg allergiátol van a tüdőgyógyász szerint

a fül orr gégészeten meg kb le se szarnak, azt mondják orrsövényferdűlés okozhatja


a háziorvos meg még refluxot is emlegetett lehetséges okként


Valószínű mind okozza, valószínű ha megoperáltatnám az orromat és elköltöznék valami hegyvidéki erdős helyre, ahol semmi stresz meg allergén nem érne akkor elmulna



de hááát ez asszem nem mostanában fog megvalósűlni



igy szipogok, orrot fújok vergődők

Amugy ezt sose lehet megszokni szerintem


Lehet ha tele lennék pénzel és valami komoly magánorvosi segítséget vennék igénybe akkor ott megoldanák


De háát az államnak befizetett rengeteg adó után már nem sok marad a fizetésből....

2022. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!