Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Asztmás vagyok és nehezen...

Asztmás vagyok és nehezen kapok levegőt. Mikor lesz vége?

Figyelt kérdés

Nagyon fáradt a tüdőm. Olyan nehéz levegőt venni, mintha egy fekvőt nyomnék. Mit csináljak? Kb 2 percig bírok állni. Utána elfáradok. A pipa ami segít 2 percig.

16/F

:(



2022. febr. 27. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Most telefonálsz az ügyeletre, hogy mit tégy. Tudnak adni akut helyzetre gyógyszert. Amúgy meg változtatni kell a gyógyszereiden. Megfelelő fenntartó kezeléssel az asztma tünetmentes.
2022. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 évben 1x van ilyen. Nyárkezdésnél.

Inaller gyógyszert szedek minden este.

2022. febr. 27. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki a levegőre, ülj le és lélegezz mélyeket, lassan. Mellette kis kortyokban víz.

Ha ettől se mulik, hivd ki magadra a mentőt

2022. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, ez hasznosnak tűnik.

Mentőt nem hívok, mert tudom, hogy elmúlik. Egyébként ebben az egészben az a jó, hogy miután elmúlik nagyon jól érzem magamy. Egész nap csak alszok meg fekszek ilyenkor. Ezalatt az idő alatt kipihenem az egész évi fáradtságot. Csak annyi, hogy olyan vagyok mint egy hulla.

2022. febr. 27. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Az inaller az allergiára való. Az asztmára, ha ilyen rohamod van, valószínűleg legalább ebben a kritikus pár hétben megelőző gyógyszer kéne. Beszélni kéne az orvossal róla.
2022. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hosszútávon:

[link]

2022. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!