Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mikor lesz vége a pollen...

Mikor lesz vége a pollen allergiának?

Figyelt kérdés
Meghalok már komolyan mondom, aludni sem bírok, folyton vakarom a szemem, ma egész éjjel fent voltam, nem bírom.. Mikor fog ez elcsendesedni kb? :((

2020. aug. 30. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de mélyen együttérzek veled hasonló okok miatt. Pedig gyógyszert is szedek.
2020. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugyanez.. használok 2 féle orrsprayt, tablettát mindennap, kenőcsöt és semmi!!
2020. aug. 30. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem használ semmi. :( Gyűlölöm ezt az időszakot!
2020. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában szeptember közepéig tart a legrosszabb időszak. De korábban szokott kezdődni, mint idén, szóval tartok tőle, hogy annyival később is lesz vége.


A gyógyszerre olyan könnyen rámondja az ember, hogy nem segít semmit - de gondoljatok bele, elég valószínű, hogy anélkül még rosszabb lenne. Én nagyon hálás vagyok a gyógyszerek feltalálóinak.

2020. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Kb fél évvel azután, hogy kiveszed az étrendedből a glutént. De akkor végleg.
2020. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A parlagfű virágzásáig, vagyis október végéig is ki szokott tartani nekem.

Embertelen ez az állapot, hiába a gyógyszer és az orrspray, nem használ, a lakás egy zsepihalmaz...

Most rendeltem spirulina tablettát, állítólag az is enyhítheti a tüneteket, de hiszem ha látom.

Orvos semmit nem tud mondani, arra hogy évekig tünetmentes voltam gyógyszerek nélkül, pár éve viszont újra kezdődött, csak szedjem megállás nélkül a gyógyszert.

Amúgy alig látok a környezetemben allergiást, mindenki úgy néz rám mint egy különcre, nem értik mi bajom.

2020. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó Rám is néznek mint aki most jött le az űrből, senki sem érzi át az ismerőseim közül, egyébként nem mondom könnyen hogy nem használ, esküszöm, hogy az en alergiám olyan szinten erős, hogy még egyik gyógyszer sem oldotta meg a problémáimat. Lehet, hogy kicsit enyhíti. Na és? Az én alvás problémámat enyhítéssel nem oldotta meg. Tudom tudom valószínüleg nincs olyan gyógyszer ami teljesen eltüntetné, de nekem csak ez lenne a megoldás. Köszi szépen a válaszokat :)
2020. szept. 1. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!